Transport zrównoważony

Działamy na rzecz poprawy transportu pieszego, rowerowego i wspieramy pasażerów komunikacji zbiorowej. Zobacz więcej

Społeczeństwo obywatelskie

Chcemy, aby obywatele mieli większą świadomość swoich praw i skutecznie dopominali się ich przestrzegania. Zobacz więcej

Przestrzeń
miejska

Dbanie o to, co nas otacza, co każdy z nas widzi i z czym obcuje. Pragniemy uporządkowania tej sfery naszego życia.

i dziedzictwo

Nasza kultura, historia i wspólne dziedzictwo to wszystko, co czyni Łódź bardzo wyjątkowym miastem, które trzeba zrozumieć.

Z Fundacją Fenomen jestem związana od 2010 r., od 2014 działam w Radzie Programowej, a od 2015 jestem członkinią Zarządu. Moja przygoda z Fenomenem zaczęła się od chęci połączenia zamiłowania do poruszania się rowerem z uczuciem, którym darzę biblioteki. Tak powstał Odjazdowy Bibliotekarz i już tak zostało - w Fundacji realizuję głównie projekty związane z działalnością bibliotek. Pracując w Zarządzie staram się zarażać spokojem i ciągle szukam sposobów na porządkowanie otaczającego nas świata. Zawodowo jestem związana z Biblioteką UŁ, w której pracuję w Sekcji Promocji, a w czasie wolnym gram w planszówki.