Transport zrównoważony

Działamy na rzecz poprawy transportu pieszego, rowerowego i wspieramy pasażerów komunikacji zbiorowej. Zobacz więcej

Społeczeństwo obywatelskie

Chcemy, aby obywatele mieli większą świadomość swoich praw i skutecznie dopominali się ich przestrzegania. Zobacz więcej

Przestrzeń
miejska

Dbanie o to, co nas otacza, co każdy z nas widzi i z czym obcuje. Pragniemy uporządkowania tej sfery naszego życia.

i dziedzictwo

Nasza kultura, historia i wspólne dziedzictwo to wszystko, co czyni Łódź bardzo wyjątkowym miastem, które trzeba zrozumieć.

W Fundacji Fenomen od 2012 roku, zaczynałem jako wolontariusz, obecnie jestem członkiem Zarządu. W fundacji zajmuję się działką transportową i wzmacnianiem zaangażowania naszych wolontariuszy. Jestem także odpowiedzialny za relacje fotograficzne z działań fundacji. Swoją wiedzę wykorzystuję udzielając się w różnych inicjatywach lokalnych. Czas wolny staram się spędzać z rodziną, gram w planszówki i poszerzam swoją wiedzę o Łodzi.